ETHICA

Indywidualna Praktyka Dentystyczna

 

Ul. Zbąszyńska 32

60 - 359 Poznań

 

 

 

T   61 671 10 40

 

 


E ethica@ethica.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ Mapa Dojazdu

GODZINY OTWARCIA

 

Po /  10.00 - 20.00

Wt /  10.00 - 20.00

Śr /   10.00 - 20.00

Cz /  10.00 - 20.00

Pt /   10.00 - 20.00

 

 

/ Każdorazowo prosimy

o telefoniczne ustalanie

godziny wizyty /

 

 

Honorujemy płatności

gotówką, kartami płatniczymi

oraz w formie przelewów.

 

 

 

 

 

 

/ Google Earth

Drodzy Pacjenci zmieniamy sie dla Państwa... i dostosowujemy sie do Waszych potrzeb.


W celu realizacji najwyższych standardów i rosnących oczekiwań pracujemy w nowoczesnym gabinecie. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, w której możemy zaoferować nieporównywalnie wyższy komfort wizyt oraz szereg nowych zabiegów. Klinika mieści się w nowoczesnym budynku, w klimatyzowanych pomieszczeniach. Została przystosowana w całości dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Położenie w centrum miasta jest niezwykle dogodne dla osób pracujących lub załatwiających tam swoje sprawy. Umożliwia to odbycie wizyty w dogodnym terminie w ciągu dnia, nie naraża na konieczność długiej podróży i straty czasu. Jednocześnie kameralny charakter naszej kliniki powoduje, iż z naszych usług korzystają znane osoby, którym szczególnie zależy na zachowaniu prywatności w trakcie leczenia.

 

Staramy się elastycznie ustalić godziny pracy tak, aby umożliwić Państwu wizytę o dogodnej porze. Możecie nas Państwo zastać w gabinecie w określonych godzinach, a w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość spotkania w innym terminie.