RAFAŁ RADZEWSKI
Lekarz Medycyny / Lekarz Dentysta/ Ekspert ds implantologii

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W roku 1998 ukończył Wydział Lekarski tejże uczelni. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu im. J.Strusia w Poznaniu. Następnie pracował kolejno: na Oddziale Onkologii Ginekologicznej Szpitala Klinicznego Nr 3 w Poznaniu; Oddziale Radioterapii WCO w Poznaniu; Oddziale Chirurgicznym w ZOZ Nowe Miasto w Poznaniu.

W międzyczasie zdobywał doświadczenie pracując jako lekarz rodzinny w poradni, a także w trakcie wieloletniej pracy w Pogotowiu Ratunkowym.

W roku 2004 ukończył studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od tego czasu pracuje wyłącznie w ramach prywatnych praktyk stomatologicznych.

Pragnąc dalej rozwijać się naukowo w latach 2013-2017 odbył studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej na swojej macierzystej uczelni.

Ze względu na swoją szeroką wiedzę ogólnomedyczną ze szczególnym upodobaniem zajmuje się zagadnieniami związanymi z chirurgią stomatologiczną i implantologią. Swoje zainteresowania umie-szcza głównie w obszarze stomatologii estetycznej i protetyki. Od czasu ukończenia studiów intensywnie poszerza swoją wiedzę teoretyczną   i praktyczną uczestnicząc w licznych kursach w kraju i za granicą. Jest aktywnym członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw implantologicznych PSI / ICOI / DGOI. Ponad 10 lat pozostaje związany z największym francuskim producentem implantów firmą ETK i pełni funkcję krajowego kosultanta medycznego. Od siedmiu lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy dentystów z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Jego pasją jest sport. Jest posiadaczem czarnego pasa     /3 dan/ oraz dyplomowanym instruktorem karate. Jako junior był medalistą mistrzostw Polski w tej dyscyplinie. Wolny czas uwielbia spędzać uprawiając sporty wodne oraz wspinaczkę skałkową. Zapalony szachista.    Z zamiłowania motocyklista.

 

Biegle włada językiem angielskim i dobrze porozumiewa się po niemiecku oraz rosyjsku.


Rafał Radzewski

MARTA SAK
dr n. med. / Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła specjalizację ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Poradni Somatologii Zachowawczej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2015r. z wyróżnieniem ukończyła trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i stomatologii estetycznej. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje w naszym gabinecie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

KAROLINA RADZICKA
Lekarz dentysta

 

 

 

 

IRMINA BUCZMA
Asystentka Stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu w specjalności asystentka stomatologiczna. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie pracy w wiodących gabinetach stomatologicznych na terenie Poznania. Ukończyła liczne kursy doskonalące umiejętność pracy w gabinecie i obsługę pacjenta.

 


 

 

JOANNA POLAŃCZYK
Asystentka stomatologiczna

 

 

 

 

MAGDALENA ZABŁOCKA
Recepcjonistka

 

 

 

 

JOANNA WOSZCZYK
Recepcjonistka

 

 

 

 

KAMILA MORTKA
Menadżer